Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
3 600 000 € 7 050 € / sq.m.
  • Area: 511 sq.m.
  • Plot Area: 2355 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5
For Sale
6 000 000 € 9 230 € / sq.m.
  • Area: 650 sq.m.
  • Plot Area: 2000 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 6
For Sale
870 000 € 2 560 € / sq.m.
  • Area: 340 sq.m.
  • Plot Area: 730 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
830 000 € 2 590 € / sq.m.
  • Area: 320 sq.m.
  • Plot Area: 150 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
3 200 000 € 5 330 € / sq.m.
  • Area: 600 sq.m.
  • Plot Area: 1400 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 5