Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
578 200 € 3 960 € / sq.m.
  • Area: 146 sq.m.
  • Plot Area: 461 sq.m.
  • Bedrooms: 2
For Sale
471 900 € 1 690 € / sq.m.
  • Area: 280 sq.m.
  • Plot Area: 391 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
412 900 € 2 310 € / sq.m.
  • Area: 179 sq.m.
  • Plot Area: 812 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
2 300 800 € 7 800 € / sq.m.
  • Area: 295 sq.m.
  • Plot Area: 1108 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 533 900 € 5 240 € / sq.m.
  • Area: 293 sq.m.
  • Plot Area: 1170 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
2 761 000 € 7 890 € / sq.m.
  • Area: 350 sq.m.
  • Plot Area: 1801 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
1 764 000 € 3 890 € / sq.m.
  • Area: 454 sq.m.
  • Plot Area: 1145 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 415 900 € 3 540 € / sq.m.
  • Area: 400 sq.m.
  • Plot Area: 2000 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
3 067 700 € 8 030 € / sq.m.
  • Area: 382 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
768 700 € 3 840 € / sq.m.
  • Area: 200 sq.m.
  • Plot Area: 80000 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
3 038 200 € 5 060 € / sq.m.
  • Area: 600 sq.m.
  • Plot Area: 1680 sq.m.
  • Bedrooms: 7
For Sale
2 873 100 € 7 110 € / sq.m.
  • Area: 404 sq.m.
  • Plot Area: 2700 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
2 713 800 € 4 180 € / sq.m.
  • Area: 650 sq.m.
  • Plot Area: 2292 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
3 421 700 € 6 440 € / sq.m.
  • Area: 531 sq.m.
  • Plot Area: 1540 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 5
For Sale
1 646 000 € 6 190 € / sq.m.
  • Area: 266 sq.m.
  • Plot Area: 1067 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
702 000 € 3 090 € / sq.m.
  • Area: 227 sq.m.
  • Plot Area: 2130 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
2 005 800 € 3 160 € / sq.m.
  • Area: 634 sq.m.
  • Plot Area: 1115 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 4