Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
2 890 800 € 7 610 € / sq.m.
  • Area: 380 sq.m.
  • Plot Area: 1930 sq.m.
  • Bedrooms: 6
For Sale
3 067 700 € 7 670 € / sq.m.
  • Area: 400 sq.m.
  • Plot Area: 900 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 056 000 € 5 740 € / sq.m.
  • Area: 184 sq.m.
  • Plot Area: 1003 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
1 297 900 € 2 090 € / sq.m.
  • Area: 620 sq.m.
  • Plot Area: 700 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
4 601 600 € 4 600 € / sq.m.
  • Area: 1000 sq.m.
  • Plot Area: 2000 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
2 713 800 € 6 840 € / sq.m.
  • Area: 397 sq.m.
  • Plot Area: 2311 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
6 961 400 € 8 290 € / sq.m.
  • Area: 840 sq.m.
  • Plot Area: 1400 sq.m.
  • Bedrooms: 6
For Sale
8 259 300 € 13 300 € / sq.m.
  • Area: 621 sq.m.
  • Plot Area: 1174 sq.m.
  • Bedrooms: 7
For Sale
1 474 900 € 3 070 € / sq.m.
  • Area: 480 sq.m.
  • Plot Area: 22000 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
3 126 700 € 7 820 € / sq.m.
  • Area: 400 sq.m.
  • Plot Area: 1025 sq.m.
  • Bedrooms: 3