Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
2 949 800 € 5 860 € / sq.m.
  • Area: 503 sq.m.
  • Plot Area: 1108 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
1 533 900 € 3 410 € / sq.m.
  • Area: 450 sq.m.
  • Plot Area: 890 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
411 800 € 2 710 € / sq.m.
  • Area: 152 sq.m.
  • Plot Area: 68 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
4 129 700 € 6 620 € / sq.m.
  • Area: 624 sq.m.
  • Plot Area: 2800 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 533 900 € 3 630 € / sq.m.
  • Area: 422 sq.m.
  • Plot Area: 2400 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 5
For Sale
643 000 € 4 020 € / sq.m.
  • Area: 160 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 3