Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
2 595 800 € 6 490 € / sq.m.
  • Area: 400 sq.m.
  • Plot Area: 2000 sq.m.
  • Bedrooms: 6
For Sale
5 309 600 € 11 180 € / sq.m.
  • Area: 475 sq.m.
  • Plot Area: 4350 sq.m.
  • Bedrooms: 6
For Sale
2 300 800 € 3 290 € / sq.m.
  • Area: 700 sq.m.
  • Plot Area: 2000 sq.m.
  • Bedrooms: 6
For Sale
4 070 700 € 3 540 € / sq.m.
  • Area: 1149 sq.m.
  • Plot Area: 4976 sq.m.
  • Bedrooms: 8
For Sale
2 300 800 € 7 670 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 950 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
2 595 800 € 10 380 € / sq.m.
  • Area: 250 sq.m.
  • Plot Area: 800 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
4 719 600 € 13 480 € / sq.m.
  • Area: 350 sq.m.
  • Plot Area: 950 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
2 064 800 € 7 940 € / sq.m.
  • Area: 260 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 8
For Sale
2 064 800 € 5 510 € / sq.m.
  • Area: 375 sq.m.
  • Plot Area: 1300 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
5 309 600 € 7 890 € / sq.m.
  • Area: 673 sq.m.
  • Plot Area: 1823 sq.m.
  • Bedrooms: 6
For Sale
5 899 500 € 6 600 € / sq.m.
  • Area: 894 sq.m.
  • Plot Area: 1661 sq.m.
  • Bedrooms: 6
For Sale
1 557 500 € 6 660 € / sq.m.
  • Area: 234 sq.m.
  • Plot Area: 751 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
4 129 700 € 8 260 € / sq.m.
  • Area: 500 sq.m.
  • Plot Area: 700 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
2 949 800 € 4 750 € / sq.m.
  • Area: 621 sq.m.
  • Plot Area: 1685 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
1 999 900 € 3 480 € / sq.m.
  • Area: 575 sq.m.
  • Plot Area: 1370 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 178 700 € 3 010 € / sq.m.
  • Area: 391 sq.m.
  • Plot Area: 666 sq.m.
  • Bedrooms: 3