Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
3 433 500 € 4 190 € / sq.m.
  • Area: 820 sq.m.
  • Plot Area: 1200 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
227 000 € 1 130 € / sq.m.
  • Area: 200 sq.m.
  • Plot Area: 6000 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
2 793 400 € 5 880 € / sq.m.
  • Area: 475 sq.m.
  • Plot Area: 754 sq.m.
  • Bedrooms: 6
For Sale
814 700 €
  • Plot Area: 840 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 745 800 € 3 290 € / sq.m.
  • Area: 530 sq.m.
  • Plot Area: 500 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
2 967 900 € 4 480 € / sq.m.
  • Area: 663 sq.m.
  • Plot Area: 1001 sq.m.
  • Bedrooms: 6
For Sale
2 793 400 € 6 420 € / sq.m.
  • Area: 435 sq.m.
  • Plot Area: 850 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
4 539 200 € 10 940 € / sq.m.
  • Area: 415 sq.m.
  • Plot Area: 1520 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
7 216 200 € 8 960 € / sq.m.
  • Area: 805 sq.m.
  • Plot Area: 2033 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
2 554 800 € 6 070 € / sq.m.
  • Area: 421 sq.m.
  • Plot Area: 1067 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
2 205 600 € 5 240 € / sq.m.
  • Area: 421 sq.m.
  • Plot Area: 1148 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
838 000 € 2 590 € / sq.m.
  • Area: 324 sq.m.
  • Plot Area: 925 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 4
For Sale
2 677 000 € 6 740 € / sq.m.
  • Area: 397 sq.m.
  • Plot Area: 2311 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 4
For Sale
5 807 900 € 8 200 € / sq.m.
  • Area: 708 sq.m.
  • Plot Area: 1961 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 4
For Sale
436 300 € 2 420 € / sq.m.
  • Area: 180 sq.m.
  • Plot Area: 600 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 3