Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
589 900 € 1 930 € / sq.m.
  • Area: 305 sq.m.
  • Plot Area: 625 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
377 600 € 4 060 € / sq.m.
  • Area: 93 sq.m.
  • Plot Area: 3049 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
578 200 € 3 710 € / sq.m.
  • Area: 156 sq.m.
  • Plot Area: 876 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
768 700 € 3 840 € / sq.m.
  • Area: 200 sq.m.
  • Plot Area: 80000 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
1 032 400 € 3 440 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 1075 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
2 943 900 € 5 510 € / sq.m.
  • Area: 534 sq.m.
  • Plot Area: 1642 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
3 775 700 € 4 300 € / sq.m.
  • Area: 878 sq.m.
  • Plot Area: 2069 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
2 064 800 € 3 820 € / sq.m.
  • Area: 540 sq.m.
  • Plot Area: 1527 sq.m.
  • Bedrooms: 6
For Sale
1 474 900 € 4 340 € / sq.m.
  • Area: 340 sq.m.
  • Plot Area: 1025 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
796 400 € 2 890 € / sq.m.
  • Area: 276 sq.m.
  • Plot Area: 10000 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
3 834 700 € 4 620 € / sq.m.
  • Area: 830 sq.m.
  • Plot Area: 1418 sq.m.
  • Bedrooms: 6
For Sale
2 477 800 € 6 350 € / sq.m.
  • Area: 390 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
2 377 500 € 9 290 € / sq.m.
  • Area: 256 sq.m.
  • Plot Area: 1462 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
2 212 300 € 4 630 € / sq.m.
  • Area: 478 sq.m.
  • Plot Area: 1295 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
768 700 € 3 840 € / sq.m.
  • Area: 200 sq.m.
  • Plot Area: 80000 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
1 710 900 € 2 000 € / sq.m.
  • Area: 854 sq.m.
  • Plot Area: 1340 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
2 064 800 € 3 500 € / sq.m.
  • Area: 590 sq.m.
  • Plot Area: 2473 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
1 415 900 € 5 600 € / sq.m.
  • Area: 253 sq.m.
  • Plot Area: 16760 sq.m.
  • Bedrooms: 5