Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
1 469 100 € 4 900 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 800 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 351 600 € 3 220 € / sq.m.
  • Area: 420 sq.m.
  • Plot Area: 16000 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
740 400 € 2 690 € / sq.m.
  • Area: 275 sq.m.
  • Plot Area: 310 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
434 900 € 1 810 € / sq.m.
  • Area: 240 sq.m.
  • Plot Area: 250 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
2 056 800 € 2 740 € / sq.m.
  • Area: 750 sq.m.
  • Plot Area: 2000 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
265 500 € 1 770 € / sq.m.
  • Area: 150 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
135 700 € 1 290 € / sq.m.

Beautiful house, Alicante, Comunitat Valenciana, Spain

Alicante, Comunitat Valenciana, Spain Details
  • Area: 105 sq.m.
  • Plot Area: 296 sq.m.
  • Bedrooms: 3