Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
270 000 € 2 080 € / sq.m.
  • Area: 130 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 3
For Sale
2 800 000 € 9 590 € / sq.m.
  • Area: 292 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
  • Rooms: 4
For Sale
3 000 000 € 6 000 € / sq.m.
  • Area: 500 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
  • Rooms: 4
For Sale
299 000 € 1 630 € / sq.m.
  • Area: 184 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
  • Rooms: 3
For Sale
990 000 € 4 950 € / sq.m.
  • Area: 200 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 4
For Sale
1 475 000 € 3 930 € / sq.m.
  • Area: 375 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5
  • Rooms: 5
For Sale
1 800 000 € 6 000 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 5
  • Rooms: 4
For Sale
950 000 € 2 530 € / sq.m.
  • Area: 376 sq.m.
  • Plot Area: 4800 sq.m.
  • Bedrooms: 7
  • Bathrooms: 4
For Sale
2 950 000 € 7 020 € / sq.m.
  • Area: 420 sq.m.
  • Plot Area: 5200 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5
For Sale
2 500 000 € 3 010 € / sq.m.
  • Area: 830 sq.m.
  • Plot Area: 20490 sq.m.
  • Bedrooms: 9
  • Bathrooms: 10
For Sale
995 000 € 1 440 € / sq.m.
  • Area: 689 sq.m.
  • Plot Area: 160000 sq.m.
  • Bedrooms: 11
  • Bathrooms: 8
For Sale
1 800 000 € 3 020 € / sq.m.
  • Area: 596 sq.m.
  • Plot Area: 5059 sq.m.
  • Bedrooms: 8
  • Bathrooms: 8
For Sale
210 000 € 1 910 € / sq.m.
  • Area: 110 sq.m.
  • Plot Area: 2200 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
650 000 € 1 770 € / sq.m.
  • Area: 367 sq.m.
  • Plot Area: 1821 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 3
For Sale
2 350 000 € 5 880 € / sq.m.
  • Area: 400 sq.m.
  • Plot Area: 9158 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
215 000 € 2 150 € / sq.m.

Beautiful house, Torrevieja, Comunitat Valenciana, Spain

Torrevieja, Comunitat Valenciana, Spain Details
  • Area: 100 sq.m.
  • Plot Area: 400 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2