Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
1 900 000 € 5 280 € / sq.m.
  • Area: 360 sq.m.
  • Plot Area: 1534 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
350 000 € 1 350 € / sq.m.
  • Area: 260 sq.m.
  • Plot Area: 840 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 3
For Sale
430 000 € 2 650 € / sq.m.
  • Area: 162 sq.m.
  • Plot Area: 1081 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
495 000 € 1 650 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 750 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
349 000 € 1 400 € / sq.m.
  • Area: 250 sq.m.
  • Plot Area: 750 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
535 000 € 1 810 € / sq.m.
  • Area: 295 sq.m.
  • Plot Area: 889 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
420 000 € 1 310 € / sq.m.
  • Area: 320 sq.m.
  • Plot Area: 542 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 3
For Sale
2 200 000 € 4 890 € / sq.m.
  • Area: 450 sq.m.
  • Plot Area: 1050 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
1 800 000 € 7 930 € / sq.m.
  • Area: 227 sq.m.
  • Plot Area: 1320 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 4
For Sale
1 200 000 € 2 240 € / sq.m.
  • Area: 535 sq.m.
  • Plot Area: 750 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5
For Sale
1 480 000 € 3 590 € / sq.m.
  • Area: 412 sq.m.
  • Plot Area: 1200 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 5
For Sale
775 000 € 1 900 € / sq.m.
  • Area: 408 sq.m.
  • Plot Area: 583 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 4
For Sale
1 300 000 € 1 080 € / sq.m.
  • Area: 1200 sq.m.
  • Plot Area: 6100 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 6
For Sale
1 590 000 € 2 530 € / sq.m.
  • Area: 629 sq.m.
  • Plot Area: 3677 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
1 500 000 € 1 500 € / sq.m.
  • Area: 1000 sq.m.
  • Plot Area: 15000 sq.m.
  • Bedrooms: 9
  • Bathrooms: 5
For Sale
1 295 000 € 2 880 € / sq.m.
  • Area: 450 sq.m.
  • Plot Area: 1480 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
2 100 000 € 3 510 € / sq.m.
  • Area: 598 sq.m.
  • Plot Area: 1400 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
5 450 000 € 4 240 € / sq.m.
  • Area: 1285 sq.m.
  • Plot Area: 4975 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 8