Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
104 000 € 1 330 € / sq.m.
  • Area: 78 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 3
For Sale
116 000 € 1 660 € / sq.m.
  • Area: 70 sq.m.
  • Plot Area: 25 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
For Sale
180 000 € 3 000 € / sq.m.
  • Area: 60 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
  • Rooms: 3
For Sale
157 500 € 970 € / sq.m.
  • Area: 163 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
145 000 € 1 580 € / sq.m.
  • Area: 92 sq.m.
  • Plot Area: 30 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
137 000 € 1 610 € / sq.m.
  • Area: 85 sq.m.
  • Plot Area: 30 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
190 000 € 1 360 € / sq.m.
  • Area: 140 sq.m.
  • Plot Area: 200 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
116 900 € 1 800 € / sq.m.
  • Area: 65 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
  • Rooms: 3
For Sale
610 000 € 3 260 € / sq.m.
  • Area: 187 sq.m.
  • Plot Area: 100000 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
For Sale
495 000 € 3 040 € / sq.m.
  • Area: 163 sq.m.
  • Plot Area: 460 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 2
For Sale
265 000 € 1 330 € / sq.m.
  • Area: 200 sq.m.
  • Plot Area: 4000 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
240 000 € 940 € / sq.m.
  • Area: 256 sq.m.
  • Plot Area: 3400 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 2
For Sale
127 000 € 1 270 € / sq.m.
  • Area: 100 sq.m.
  • Plot Area: 20 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 2