Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
2 680 000 € 4 470 € / sq.m.
  • Area: 600 sq.m.
  • Plot Area: 1300 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5
For Sale
1 785 000 € 3 390 € / sq.m.
  • Area: 526 sq.m.
  • Plot Area: 792 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 3
For Sale
540 000 € 1 770 € / sq.m.
  • Area: 305 sq.m.
  • Plot Area: 750 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
650 000 € 1 530 € / sq.m.
  • Area: 425 sq.m.
  • Plot Area: 1300 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 3
For Sale
795 000 € 2 510 € / sq.m.
  • Area: 317 sq.m.
  • Plot Area: 1250 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
1 200 000 € 4 000 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 400 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
2 000 000 € 6 350 € / sq.m.
  • Area: 315 sq.m.
  • Plot Area: 755 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 4
For Sale
550 000 € 2 120 € / sq.m.
  • Area: 260 sq.m.
  • Plot Area: 850 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
1 700 000 € 6 460 € / sq.m.
  • Area: 263 sq.m.
  • Plot Area: 864 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
550 000 € 2 290 € / sq.m.
  • Area: 240 sq.m.
  • Plot Area: 400 sq.m.
  • Bedrooms: 7
  • Bathrooms: 4
For Sale
550 000 € 2 200 € / sq.m.
  • Area: 250 sq.m.
  • Plot Area: 600 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 3
For Sale
990 000 € 3 990 € / sq.m.
  • Area: 248 sq.m.
  • Plot Area: 1222 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
4 000 000 € 2 020 € / sq.m.
  • Area: 1980 sq.m.
  • Plot Area: 3176 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 6
For Sale
2 600 000 € 3 060 € / sq.m.
  • Area: 850 sq.m.
  • Plot Area: 2200 sq.m.
  • Bedrooms: 7
  • Bathrooms: 5
For Sale
2 200 000 € 3 090 € / sq.m.
  • Area: 713 sq.m.
  • Plot Area: 4356 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 4