Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
1 650 000 € 3 230 € / sq.m.
  • Area: 511 sq.m.
  • Plot Area: 2314 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 5
For Sale
1 900 000 € 5 280 € / sq.m.
  • Area: 360 sq.m.
  • Plot Area: 1534 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
1 320 000 € 4 710 € / sq.m.
  • Area: 280 sq.m.
  • Plot Area: 551 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 3
For Sale
4 600 000 € 18 400 € / sq.m.
  • Area: 250 sq.m.
  • Plot Area: 2000 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
380 000 € 1 600 € / sq.m.
  • Area: 237 sq.m.
  • Plot Area: 1210 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
2 700 000 € 3 380 € / sq.m.
  • Area: 800 sq.m.
  • Plot Area: 1124 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 6
For Sale
750 000 € 1 780 € / sq.m.
  • Area: 422 sq.m.
  • Plot Area: 710 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 4
For Sale
495 000 € 1 650 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 750 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
349 000 € 1 400 € / sq.m.
  • Area: 250 sq.m.
  • Plot Area: 750 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
535 000 € 1 810 € / sq.m.
  • Area: 295 sq.m.
  • Plot Area: 889 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
420 000 € 1 310 € / sq.m.
  • Area: 320 sq.m.
  • Plot Area: 542 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 3
For Sale
740 000 € 3 810 € / sq.m.
  • Area: 194 sq.m.
  • Plot Area: 615 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
1 950 000 € 4 280 € / sq.m.
  • Area: 456 sq.m.
  • Plot Area: 844 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 4
For Sale
695 000 € 1 480 € / sq.m.
  • Area: 470 sq.m.
  • Plot Area: 641 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
495 000 € 1 700 € / sq.m.
  • Area: 291 sq.m.
  • Plot Area: 260 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
2 200 000 € 4 890 € / sq.m.
  • Area: 450 sq.m.
  • Plot Area: 1050 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
1 800 000 € 7 930 € / sq.m.
  • Area: 227 sq.m.
  • Plot Area: 1320 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 4
For Sale
1 200 000 € 2 240 € / sq.m.
  • Area: 535 sq.m.
  • Plot Area: 750 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5
For Sale
1 995 000 € 3 330 € / sq.m.
  • Area: 600 sq.m.
  • Plot Area: 1300 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 6