Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
540 000 € 1 800 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 500 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
990 000 € 4 130 € / sq.m.
  • Area: 240 sq.m.
  • Plot Area: 800 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
1 499 000 € 3 510 € / sq.m.
  • Area: 427 sq.m.
  • Plot Area: 1543 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5
For Sale
999 000 € 2 270 € / sq.m.
  • Area: 441 sq.m.
  • Plot Area: 1200 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
1 199 000 € 2 740 € / sq.m.
  • Area: 438 sq.m.
  • Plot Area: 1500 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
2 500 000 € 9 800 € / sq.m.
  • Area: 255 sq.m.
  • Plot Area: 1800000 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 5
For Sale
294 000 € 1 030 € / sq.m.
  • Area: 285 sq.m.
  • Plot Area: 354 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
248 000 € 1 880 € / sq.m.

Beautiful villa, Rojales, Comunitat Valenciana, Spain

Rojales, Comunitat Valenciana, Spain Details
  • Area: 132 sq.m.
  • Plot Area: 200 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
669 000 € 4 260 € / sq.m.
  • Area: 157 sq.m.
  • Plot Area: 500 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 4
For Sale
245 000 € 2 190 € / sq.m.
  • Area: 112 sq.m.
  • Plot Area: 225 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
375 000 € 3 570 € / sq.m.
  • Area: 105 sq.m.
  • Plot Area: 426 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
385 000 € 1 900 € / sq.m.
  • Area: 203 sq.m.
  • Plot Area: 370 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
322 000 € 2 010 € / sq.m.
  • Area: 160 sq.m.
  • Plot Area: 200 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
299 000 € 2 490 € / sq.m.
  • Area: 120 sq.m.
  • Plot Area: 202 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
339 000 € 3 080 € / sq.m.
  • Area: 110 sq.m.
  • Plot Area: 200 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
208 500 € 2 240 € / sq.m.
  • Area: 93 sq.m.
  • Plot Area: 215 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
For Sale
599 000 € 3 000 € / sq.m.
  • Area: 200 sq.m.
  • Plot Area: 400 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
465 000 € 2 200 € / sq.m.
  • Area: 211 sq.m.
  • Plot Area: 460 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
264 000 € 2 610 € / sq.m.
  • Area: 101 sq.m.
  • Plot Area: 200 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3