Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
246 000 € 2 220 € / sq.m.
  • Area: 111 sq.m.
  • Plot Area: 520 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
790 000 € 7 980 € / sq.m.
  • Area: 99 sq.m.
  • Plot Area: 672 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
1 650 000 € 3 230 € / sq.m.
  • Area: 511 sq.m.
  • Plot Area: 2314 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 5
For Sale
1 900 000 € 5 280 € / sq.m.
  • Area: 360 sq.m.
  • Plot Area: 1534 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
1 320 000 € 4 710 € / sq.m.
  • Area: 280 sq.m.
  • Plot Area: 551 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 3
For Sale
4 600 000 € 18 400 € / sq.m.
  • Area: 250 sq.m.
  • Plot Area: 2000 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
380 000 € 1 600 € / sq.m.
  • Area: 237 sq.m.
  • Plot Area: 1210 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
2 700 000 € 3 380 € / sq.m.
  • Area: 800 sq.m.
  • Plot Area: 1124 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 6