Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
303 200 € 1 740 € / sq.m.
  • Area: 174 sq.m.
  • Plot Area: 27700 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
426 400 € 2 030 € / sq.m.
  • Area: 210 sq.m.
  • Plot Area: 4000 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
112 500 € 660 € / sq.m.
  • Area: 170 sq.m.
  • Plot Area: 12000 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
512 900 € 3 890 € / sq.m.
  • Area: 132 sq.m.
  • Plot Area: 10000 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
127 900 € 1 580 € / sq.m.

Cozy townhouse, Alicante, Comunitat Valenciana, Spain

Alicante, Comunitat Valenciana, Spain Details
  • Area: 81 sq.m.
  • Plot Area: 5000 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
231 000 € 1 920 € / sq.m.
  • Area: 120 sq.m.
  • Plot Area: 22000 sq.m.
  • Bedrooms: 3