Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
800 000 € 1 860 € / sq.m.
  • Area: 430 sq.m.
  • Plot Area: 700 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
1 600 000 € 5 190 € / sq.m.
  • Area: 308 sq.m.
  • Plot Area: 1123 sq.m.
  • Rooms: 4
For Sale
452 600 € 1 890 € / sq.m.
  • Area: 240 sq.m.
  • Plot Area: 524 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
1 449 800 € 3 620 € / sq.m.
  • Area: 400 sq.m.
  • Plot Area: 1300 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
4 075 800 € 5 260 € / sq.m.
  • Area: 775 sq.m.
  • Plot Area: 5000 sq.m.
  • Bedrooms: 7
For Sale
906 100 € 2 540 € / sq.m.

Fabulous villa, Alicante, Comunitat Valenciana, Spain

Alicante, Comunitat Valenciana, Spain Details
  • Area: 357 sq.m.
  • Plot Area: 82900 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
823 200 € 3 740 € / sq.m.
  • Area: 220 sq.m.
  • Plot Area: 106000 sq.m.
  • Bedrooms: 2
For Sale
823 200 € 3 740 € / sq.m.
  • Area: 220 sq.m.
  • Plot Area: 106000 sq.m.
  • Bedrooms: 2
For Sale
823 200 € 3 740 € / sq.m.
  • Area: 220 sq.m.
  • Plot Area: 106000 sq.m.
  • Bedrooms: 2
For Sale
823 200 € 3 740 € / sq.m.
  • Area: 220 sq.m.
  • Plot Area: 106000 sq.m.
  • Bedrooms: 2