Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
2 950 000 € 4 540 € / sq.m.
  • Area: 650 sq.m.
  • Plot Area: 4000 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
4 990 000 € 6 400 € / sq.m.
  • Area: 780 sq.m.
  • Plot Area: 590 sq.m.
  • Bedrooms: 8
  • Bathrooms: 7
For Sale
4 950 000 € 6 600 € / sq.m.
  • Area: 750 sq.m.
  • Plot Area: 5000 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
3 950 000 € 7 270 € / sq.m.
  • Area: 543 sq.m.
  • Plot Area: 5520 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5
For Sale
3 400 000 € 3 710 € / sq.m.
  • Area: 916 sq.m.
  • Plot Area: 2022 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 6
For Sale
9 950 000 € 4 560 € / sq.m.
  • Area: 2184 sq.m.
  • Plot Area: 6938 sq.m.
  • Bedrooms: 12
  • Bathrooms: 15
For Sale
7 900 000 € 7 380 € / sq.m.
  • Area: 1070 sq.m.
  • Plot Area: 2890 sq.m.
  • Bedrooms: 7
  • Bathrooms: 7
For Sale
1 995 000 € 4 610 € / sq.m.
  • Area: 433 sq.m.
  • Plot Area: 5160 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
870 000 € 2 560 € / sq.m.
  • Area: 340 sq.m.
  • Plot Area: 730 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
14 500 000 € 6 250 € / sq.m.
  • Area: 2320 sq.m.
  • Plot Area: 5050 sq.m.
  • Bedrooms: 8
  • Bathrooms: 9
For Sale
2 950 000 € 3 690 € / sq.m.
  • Area: 800 sq.m.
  • Plot Area: 1265 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
2 000 000 € 2 650 € / sq.m.
  • Area: 755 sq.m.
  • Plot Area: 1343 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5
For Sale
745 000 € 2 290 € / sq.m.
  • Area: 325 sq.m.
  • Plot Area: 625 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
12 750 000 € 11 590 € / sq.m.
  • Area: 1100 sq.m.
  • Plot Area: 1250 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 4
For Sale
6 200 000 € 4 130 € / sq.m.
  • Area: 1500 sq.m.
  • Plot Area: 8535 sq.m.
  • Bedrooms: 9
  • Bathrooms: 9
For Sale
156 000 € 2 400 € / sq.m.
  • Area: 65 sq.m.
  • Plot Area: 5800 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1