Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
1 250 000 € 5 000 € / sq.m.
  • Area: 250 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
  • Rooms: 4
For Sale
1 030 000 € 3 550 € / sq.m.
  • Area: 290 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
  • Rooms: 5
For Sale
1 350 000 € 4 620 € / sq.m.
  • Area: 292 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 4
  • Rooms: 6
For Sale
610 000 € 3 740 € / sq.m.
  • Area: 163 sq.m.
  • Plot Area: 65800 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
147 900 € 2 180 € / sq.m.
  • Area: 68 sq.m.
  • Plot Area: 6 sq.m.
  • Bedrooms: 2
For Sale
177 400 € 2 400 € / sq.m.
  • Area: 74 sq.m.
  • Plot Area: 19 sq.m.
  • Bedrooms: 2
For Sale
254 400 € 1 350 € / sq.m.
  • Area: 188 sq.m.
  • Plot Area: 26 sq.m.
  • Bedrooms: 2
For Sale
189 200 € 2 870 € / sq.m.
  • Area: 66 sq.m.
  • Plot Area: 40 sq.m.
  • Bedrooms: 2
For Sale
247 300 € 2 470 € / sq.m.
  • Area: 100 sq.m.
  • Plot Area: 13 sq.m.
  • Bedrooms: 2
For Sale
211 800 € 2 350 € / sq.m.
  • Area: 90 sq.m.
  • Plot Area: 22 sq.m.
  • Bedrooms: 2
For Sale
182 200 € 2 220 € / sq.m.
  • Area: 82 sq.m.
  • Plot Area: 20 sq.m.
  • Bedrooms: 2
For Sale
177 500 € 1 870 € / sq.m.
  • Area: 95 sq.m.
  • Plot Area: 17 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
132 500 € 1 920 € / sq.m.
  • Area: 69 sq.m.
  • Plot Area: 11 sq.m.
  • Bedrooms: 2
For Sale
175 100 € 1 820 € / sq.m.
  • Area: 96 sq.m.
  • Plot Area: 16 sq.m.
  • Bedrooms: 2
For Sale
93 500 € 1 730 € / sq.m.
  • Area: 54 sq.m.
  • Plot Area: 8 sq.m.
  • Bedrooms: 2
For Sale
99 400 € 1 840 € / sq.m.
  • Area: 54 sq.m.
  • Plot Area: 8 sq.m.
  • Bedrooms: 2
For Sale
195 200 € 2 300 € / sq.m.
  • Area: 85 sq.m.
  • Plot Area: 21 sq.m.
  • Bedrooms: 2
For Sale
164 500 € 2 010 € / sq.m.
  • Area: 82 sq.m.
  • Plot Area: 14 sq.m.
  • Bedrooms: 2