Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
795 000 € 2 510 € / sq.m.
  • Area: 317 sq.m.
  • Plot Area: 1250 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
1 200 000 € 4 000 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 400 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
2 000 000 € 6 350 € / sq.m.
  • Area: 315 sq.m.
  • Plot Area: 755 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 4
For Sale
550 000 € 2 120 € / sq.m.
  • Area: 260 sq.m.
  • Plot Area: 850 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
1 700 000 € 6 460 € / sq.m.
  • Area: 263 sq.m.
  • Plot Area: 864 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
560 000 € 2 490 € / sq.m.
  • Area: 225 sq.m.
  • Plot Area: 1088 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
6 900 000 € 8 730 € / sq.m.
  • Area: 790 sq.m.
  • Plot Area: 1680 sq.m.
  • Bedrooms: 10
  • Bathrooms: 11
For Sale
1 500 000 € 1 880 € / sq.m.
  • Area: 800 sq.m.
  • Plot Area: 2500 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 5
For Sale
500 000 € 1 320 € / sq.m.
  • Area: 380 sq.m.
  • Plot Area: 600 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 3
For Sale
15 000 000 € 5 000 € / sq.m.
  • Area: 3000 sq.m.
  • Plot Area: 18000 sq.m.
  • Bedrooms: 9
  • Bathrooms: 10
For Sale
1 000 000 € 2 220 € / sq.m.
  • Area: 450 sq.m.
  • Plot Area: 1200 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 4
For Sale
1 500 000 € 3 570 € / sq.m.
  • Area: 420 sq.m.
  • Plot Area: 1100 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 7
For Sale
4 000 000 € 2 020 € / sq.m.
  • Area: 1980 sq.m.
  • Plot Area: 3176 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 6
For Sale
2 600 000 € 3 060 € / sq.m.
  • Area: 850 sq.m.
  • Plot Area: 2200 sq.m.
  • Bedrooms: 7
  • Bathrooms: 5
For Sale
2 200 000 € 3 090 € / sq.m.
  • Area: 713 sq.m.
  • Plot Area: 4356 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 4