Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
2 299 900 € 4 740 € / sq.m.
  • Area: 485 sq.m.
  • Plot Area: 1680 sq.m.
  • Bedrooms: 6
For Sale
1 746 800 € 7 280 € / sq.m.
  • Area: 240 sq.m.
  • Plot Area: 850 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
3 493 500 € 13 970 € / sq.m.
  • Area: 250 sq.m.
  • Plot Area: 700 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 455 600 € 3 070 € / sq.m.
  • Area: 474 sq.m.
  • Plot Area: 1050 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
2 911 300 € 6 410 € / sq.m.
  • Area: 454 sq.m.
  • Plot Area: 1957 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
966 500 € 3 720 € / sq.m.
  • Area: 260 sq.m.
  • Plot Area: 850 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
989 800 € 2 470 € / sq.m.
  • Area: 400 sq.m.
  • Plot Area: 866 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 467 300 € 6 670 € / sq.m.
  • Area: 220 sq.m.
  • Plot Area: 900 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
3 027 700 € 5 670 € / sq.m.
  • Area: 534 sq.m.
  • Plot Area: 1400 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
2 678 400 € 5 470 € / sq.m.
  • Area: 490 sq.m.
  • Plot Area: 1100 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
1 630 300 € 2 550 € / sq.m.
  • Area: 639 sq.m.
  • Plot Area: 1260 sq.m.
  • Bedrooms: 6
For Sale
782 500 € 1 570 € / sq.m.
  • Area: 500 sq.m.
  • Plot Area: 600 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
4 075 800 € 8 150 € / sq.m.
  • Area: 500 sq.m.
  • Plot Area: 6000 sq.m.
  • Bedrooms: 7
For Sale
1 572 100 € 3 080 € / sq.m.
  • Area: 511 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
1 513 900 € 3 780 € / sq.m.
  • Area: 400 sq.m.
  • Plot Area: 20000 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
920 000 €

Villa, Begur, Catalunya, Spain

Begur, Catalunya, Spain Details
  • Plot Area: 790 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
3 493 500 € 5 590 € / sq.m.
  • Area: 625 sq.m.
  • Plot Area: 2046 sq.m.
  • Bedrooms: 6
For Sale
1 162 200 € 2 910 € / sq.m.
  • Area: 400 sq.m.
  • Plot Area: 1200 sq.m.
  • Bedrooms: 4