Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
240 000 € 2 180 € / sq.m.
  • Area: 110 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 4
For Sale
260 000 € 2 740 € / sq.m.
  • Area: 95 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 4
For Sale
4 900 000 € 5 700 € / sq.m.
  • Area: 859 sq.m.
  • Plot Area: 4828 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5
For Sale
525 000 € 1 750 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 5
For Sale
1 250 000 € 1 860 € / sq.m.
  • Area: 671 sq.m.
  • Plot Area: 831 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 5
For Sale
2 500 000 € 3 970 € / sq.m.

Gorgeous villa, Santa Cruz de la Palma, Canary Islands, Spain

Santa Cruz de la Palma, Canary Islands, Spain Details
  • Area: 629 sq.m.
  • Plot Area: 11000 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5
For Sale
2 900 000 € 5 780 € / sq.m.
  • Area: 502 sq.m.
  • Plot Area: 5315 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 6