Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
1 975 100 € 3 380 € / sq.m.
  • Area: 585 sq.m.
  • Plot Area: 1200 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
461 600 € 2 010 € / sq.m.
  • Area: 230 sq.m.
  • Plot Area: 850 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
970 000 € 3 460 € / sq.m.
  • Area: 280 sq.m.
  • Plot Area: 830 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
2 103 700 € 7 010 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 1700 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
12 855 700 € 11 180 € / sq.m.
  • Area: 1150 sq.m.
  • Plot Area: 1519 sq.m.
  • Bedrooms: 6
For Sale
3 097 100 € 4 400 € / sq.m.
  • Area: 704 sq.m.
  • Plot Area: 1404 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
461 600 € 1 920 € / sq.m.
  • Area: 240 sq.m.
  • Plot Area: 380 sq.m.
  • Bedrooms: 4