Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
550 000 € 1 620 € / sq.m.
  • Area: 340 sq.m.
  • Plot Area: 1315 sq.m.
  • Rooms: 4
For Sale
630 000 € 1 150 € / sq.m.
  • Area: 550 sq.m.
  • Plot Area: 770 sq.m.
  • Rooms: 6
For Sale
3 500 000 € 6 130 € / sq.m.
  • Area: 571 sq.m.
  • Plot Area: 2000 sq.m.
  • Rooms: 4
For Sale
590 000 € 1 970 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 900 sq.m.
  • Rooms: 5
For Sale
890 000 € 1 810 € / sq.m.
  • Area: 491 sq.m.
  • Plot Area: 832 sq.m.
  • Rooms: 6
For Sale
470 000 € 2 940 € / sq.m.
  • Area: 160 sq.m.
  • Plot Area: 500 sq.m.
  • Rooms: 3
For Sale
2 500 000 € 8 330 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 1600 sq.m.
  • Rooms: 5