Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
1 006 800 € 3 730 € / sq.m.
  • Area: 270 sq.m.
  • Plot Area: 110000 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
206 100 € 1 960 € / sq.m.
  • Area: 105 sq.m.
  • Plot Area: 5300 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
319 800 € 1 330 € / sq.m.
  • Area: 240 sq.m.
  • Plot Area: 32000 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
159 900 € 1 600 € / sq.m.
  • Area: 100 sq.m.
  • Plot Area: 6000 sq.m.
  • Bedrooms: 2
For Sale
266 500 € 1 410 € / sq.m.
  • Area: 189 sq.m.
  • Plot Area: 11700 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
161 100 € 1 310 € / sq.m.
  • Area: 123 sq.m.
  • Plot Area: 9000 sq.m.
  • Bedrooms: 3