Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
261 273 000 ₽ 428 300 ₽ / sq.m.
  • Area: 610 sq.m.
  • Plot Area: 3655 sq.m.
  • Bedrooms: 7
For Sale
25 103 000 ₽ 230 300 ₽ / sq.m.
  • Area: 109 sq.m.
  • Plot Area: 370 sq.m.
  • Storey: 1
  • Bedrooms: 2
For Sale
22 606 000 ₽ 221 600 ₽ / sq.m.
  • Area: 102 sq.m.
  • Plot Area: 15 sq.m.
  • Bedrooms: 2
For Sale
177 433 000 ₽ 369 700 ₽ / sq.m.

Fabulous villa, Alicante, Comunitat Valenciana, Spain

Alicante, Comunitat Valenciana, Spain Details
  • Area: 480 sq.m.
  • Plot Area: 89000 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
40 520 000 ₽ 281 400 ₽ / sq.m.
  • Area: 144 sq.m.
  • Plot Area: 413 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 4
For Sale
14 899 000 ₽ 173 200 ₽ / sq.m.
  • Area: 86 sq.m.
  • Plot Area: 14 sq.m.
  • Bedrooms: 2
For Sale
17 623 000 ₽ 135 600 ₽ / sq.m.
  • Area: 130 sq.m.
  • Plot Area: 230 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
101 948 000 ₽ 339 800 ₽ / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 1012 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
461 071 000 ₽ 796 300 ₽ / sq.m.
  • Area: 579 sq.m.
  • Plot Area: 1025 sq.m.
  • Bedrooms: 6