Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
261 800 € 1 450 € / sq.m.
  • Area: 180 sq.m.
  • Plot Area: 300 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 570 900 € 4 490 € / sq.m.
  • Area: 350 sq.m.
  • Plot Area: 700 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 978 100 € 4 970 € / sq.m.
  • Area: 398 sq.m.
  • Plot Area: 750 sq.m.
  • Bedrooms: 6
For Sale
1 454 500 € 4 550 € / sq.m.
  • Area: 320 sq.m.
  • Plot Area: 700 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 107 700 € 3 690 € / sq.m.

Fabulous villa, Alicante, Comunitat Valenciana, Spain

Alicante, Comunitat Valenciana, Spain Details
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 870 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
333 400 € 2 080 € / sq.m.
  • Area: 160 sq.m.
  • Plot Area: 526 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
464 300 € 2 210 € / sq.m.
  • Area: 210 sq.m.
  • Plot Area: 600 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
756 300 € 3 030 € / sq.m.
  • Area: 250 sq.m.
  • Plot Area: 300 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
1 793 300 € 5 980 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 600 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
1 441 700 € 6 270 € / sq.m.
  • Area: 230 sq.m.
  • Plot Area: 906 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
553 100 € 1 580 € / sq.m.
  • Area: 350 sq.m.
  • Plot Area: 700 sq.m.
  • Bedrooms: 6
For Sale
524 000 € 1 750 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 5