Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
1 863 200 € 6 420 € / sq.m.
  • Area: 290 sq.m.
  • Plot Area: 635 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
2 794 800 € 5 590 € / sq.m.
  • Area: 500 sq.m.
  • Plot Area: 2350 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 211 100 € 2 850 € / sq.m.
  • Area: 425 sq.m.
  • Plot Area: 2000 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
1 805 000 € 7 220 € / sq.m.
  • Area: 250 sq.m.
  • Plot Area: 707 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 048 100 € 2 360 € / sq.m.
  • Area: 445 sq.m.
  • Plot Area: 585 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
1 805 000 € 4 660 € / sq.m.
  • Area: 387 sq.m.
  • Plot Area: 5000 sq.m.
  • Bedrooms: 7
For Sale
1 048 100 € 5 820 € / sq.m.
  • Area: 180 sq.m.
  • Plot Area: 2000 sq.m.
  • Bedrooms: 6
For Sale
2 503 700 € 4 280 € / sq.m.
  • Area: 585 sq.m.
  • Plot Area: 2000 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
1 048 100 € 1 750 € / sq.m.
  • Area: 600 sq.m.
  • Plot Area: 1200 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
1 039 900 € 3 080 € / sq.m.
  • Area: 338 sq.m.
  • Plot Area: 1148 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 281 000 € 2 130 € / sq.m.
  • Area: 600 sq.m.
  • Plot Area: 2000 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
931 600 € 2 590 € / sq.m.
  • Area: 360 sq.m.
  • Plot Area: 800 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 529 000 € 2 780 € / sq.m.
  • Area: 550 sq.m.
  • Plot Area: 5000 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 036 400 € 2 730 € / sq.m.
  • Area: 380 sq.m.
  • Plot Area: 800 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
582 300 € 2 330 € / sq.m.
  • Area: 250 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 3