Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
176 828 000 ₽ 353 700 ₽ / sq.m.
  • Area: 500 sq.m.
  • Plot Area: 1500 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 4
For Sale
271 810 000 ₽ 418 200 ₽ / sq.m.
  • Area: 650 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 5
For Sale
444 596 000 ₽ 488 600 ₽ / sq.m.
  • Area: 910 sq.m.
  • Plot Area: 2000 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 6
For Sale
201 584 000 ₽ 268 800 ₽ / sq.m.
  • Area: 750 sq.m.
  • Plot Area: 1500 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 4
For Sale
140 452 000 ₽ 351 100 ₽ / sq.m.
  • Area: 400 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 818 804 000 ₽ 686 300 ₽ / sq.m.
  • Area: 2650 sq.m.
  • Plot Area: 17000 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 7
For Sale
181 880 000 ₽ 240 900 ₽ / sq.m.
  • Area: 755 sq.m.
  • Plot Area: 1343 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 5
For Sale
161 166 000 ₽ 540 800 ₽ / sq.m.
  • Area: 298 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 4
For Sale
126 306 000 ₽ 240 600 ₽ / sq.m.
  • Area: 525 sq.m.
  • Plot Area: 1500 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 4