Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
1 350 000 € 3 860 € / sq.m.
  • Area: 350 sq.m.
  • Plot Area: 1150 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
790 000 € 4 510 € / sq.m.
  • Area: 175 sq.m.
  • Plot Area: 2420 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 3
For Sale
1 650 000 € 4 710 € / sq.m.
  • Area: 350 sq.m.
  • Plot Area: 1150 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
790 000 € 2 500 € / sq.m.
  • Area: 316 sq.m.
  • Plot Area: 2027 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
5 000 000 € 7 140 € / sq.m.
  • Area: 700 sq.m.
  • Plot Area: 4000 sq.m.
  • Bedrooms: 7
  • Bathrooms: 5
For Sale
4 000 000 € 8 000 € / sq.m.
  • Area: 500 sq.m.
  • Plot Area: 1700 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 3
For Sale
3 500 000 € 7 450 € / sq.m.
  • Area: 470 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5
  • Rooms: 6
For Sale
3 200 000 € 20 000 € / sq.m.
  • Area: 160 sq.m.
  • Plot Area: 1250 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
2 200 000 € 6 880 € / sq.m.
  • Area: 320 sq.m.
  • Plot Area: 800 sq.m.
  • Bedrooms: 7
  • Bathrooms: 7
For Sale
2 200 000 € 3 140 € / sq.m.
  • Area: 700 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5
  • Rooms: 6
For Sale
2 000 000 € 5 710 € / sq.m.
  • Area: 350 sq.m.
  • Plot Area: 1720 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 4
For Sale
1 890 000 € 5 910 € / sq.m.
  • Area: 320 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 4
  • Rooms: 6
For Sale
1 800 000 € 11 250 € / sq.m.
  • Area: 160 sq.m.
  • Plot Area: 1200 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Rooms: 5
For Sale
1 390 000 € 6 950 € / sq.m.
  • Area: 200 sq.m.
  • Plot Area: 834 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
950 000 € 3 220 € / sq.m.
  • Area: 295 sq.m.
  • Plot Area: 1200 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
1 350 000 € 9 250 € / sq.m.
  • Area: 146 sq.m.
  • Plot Area: 950 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
For Sale
1 300 000 € 4 330 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5
  • Rooms: 6
For Sale
1 100 000 € 5 000 € / sq.m.
  • Area: 220 sq.m.
  • Plot Area: 850 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 3
For Sale
1 100 000 € 4 000 € / sq.m.
  • Area: 275 sq.m.
  • Plot Area: 1100 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 3