Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
305 000 € 1 600 € / sq.m.
  • Area: 191 sq.m.
  • Plot Area: 217 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
295 000 € 1 450 € / sq.m.
  • Area: 203 sq.m.
  • Plot Area: 201 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
425 000 € 3 350 € / sq.m.

Beautiful villa, Orihuela, Comunitat Valenciana, Spain

Orihuela, Comunitat Valenciana, Spain Details
  • Area: 127 sq.m.
  • Plot Area: 370 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
299 000 € 1 620 € / sq.m.
  • Area: 185 sq.m.
  • Plot Area: 228 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
For Sale
390 000 € 3 170 € / sq.m.

Beautiful villa, Orihuela, Comunitat Valenciana, Spain

Orihuela, Comunitat Valenciana, Spain Details
  • Area: 123 sq.m.
  • Plot Area: 562 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
484 400 € 2 540 € / sq.m.
  • Area: 191 sq.m.
  • Plot Area: 556 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
310 000 € 1 510 € / sq.m.
  • Area: 205 sq.m.
  • Plot Area: 334 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
1 200 000 € 4 600 € / sq.m.
  • Area: 261 sq.m.
  • Plot Area: 921 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
264 000 € 3 300 € / sq.m.
  • Area: 80 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 3
For Sale
218 000 € 1 910 € / sq.m.
  • Area: 114 sq.m.
  • Plot Area: 210 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
799 000 € 3 770 € / sq.m.
  • Area: 212 sq.m.
  • Plot Area: 720 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 4
For Sale
689 000 € 3 060 € / sq.m.
  • Area: 225 sq.m.
  • Plot Area: 800 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5
For Sale
635 000 € 3 270 € / sq.m.
  • Area: 194 sq.m.
  • Plot Area: 500 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 4
For Sale
530 000 € 1 180 € / sq.m.
  • Area: 450 sq.m.
  • Plot Area: 1873 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
1 300 000 € 3 340 € / sq.m.
  • Area: 389 sq.m.
  • Plot Area: 1828 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 2
For Sale
700 000 € 2 690 € / sq.m.
  • Area: 260 sq.m.
  • Plot Area: 670 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
239 000 € 2 520 € / sq.m.
  • Area: 95 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 4
For Sale
155 000 € 1 680 € / sq.m.
  • Area: 92 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 4
For Sale
175 000 € 1 470 € / sq.m.
  • Area: 119 sq.m.
  • Plot Area: 125 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2