Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
500 000 € 3 400 € / sq.m.
  • Area: 147 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 5
For Sale
575 000 € 4 420 € / sq.m.
  • Area: 130 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
For Sale
1 516 100 € 4 330 € / sq.m.
  • Area: 350 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 5
For Sale
248 700 € 1 150 € / sq.m.
  • Area: 216 sq.m.
  • Plot Area: 2600 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
695 000 € 3 160 € / sq.m.
  • Area: 220 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
  • Rooms: 4
For Sale
385 000 € 4 530 € / sq.m.
  • Area: 85 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 4
For Sale
370 000 € 4 110 € / sq.m.
  • Area: 90 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 4
For Sale
335 000 € 3 720 € / sq.m.
  • Area: 90 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 4
For Sale
520 000 € 2 780 € / sq.m.
  • Area: 187 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 4
For Sale
590 000 € 4 340 € / sq.m.
  • Area: 136 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
  • Rooms: 4
For Sale
1 060 000 € 10 390 € / sq.m.
  • Area: 102 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 4
For Sale
790 000 € 3 430 € / sq.m.
  • Area: 230 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 4
For Sale
600 000 € 5 830 € / sq.m.
  • Area: 103 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 4
For Sale
750 000 € 4 410 € / sq.m.
  • Area: 170 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
  • Rooms: 5