Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
2 291 800 € 4 780 € / sq.m.
  • Area: 479 sq.m.
  • Plot Area: 2000 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
235 500 € 1 580 € / sq.m.
  • Area: 149 sq.m.
  • Plot Area: 27 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
161 500 € 2 940 € / sq.m.
  • Area: 55 sq.m.
  • Plot Area: 4 sq.m.
  • Bedrooms: 2
For Sale
117 700 € 1 680 € / sq.m.
  • Area: 70 sq.m.
  • Plot Area: 15 sq.m.
  • Bedrooms: 2
For Sale
265 700 € 2 510 € / sq.m.
  • Area: 106 sq.m.
  • Plot Area: 193 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
126 600 € 1 920 € / sq.m.
  • Area: 66 sq.m.
  • Plot Area: 20 sq.m.
  • Bedrooms: 2
For Sale
136 100 € 1 810 € / sq.m.
  • Area: 75 sq.m.
  • Plot Area: 25 sq.m.
  • Bedrooms: 2