Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
582 000 € 1 150 € / sq.m.
  • Area: 504 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
  • Rooms: 5
For Sale
650 000 € 1 370 € / sq.m.
  • Area: 474 sq.m.
  • Plot Area: 2900 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 4
For Sale
175 000 € 970 € / sq.m.
  • Area: 180 sq.m.
  • Plot Area: 5000 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 2
For Sale
1 700 000 € 3 500 € / sq.m.
  • Area: 486 sq.m.
  • Plot Area: 734 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 4
For Sale
3 200 000 € 4 460 € / sq.m.
  • Area: 717 sq.m.
  • Plot Area: 4783 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 4
For Sale
850 000 € 2 130 € / sq.m.
  • Area: 399 sq.m.
  • Plot Area: 1506 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
1 260 000 € 4 790 € / sq.m.
  • Area: 263 sq.m.
  • Plot Area: 836 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 2
For Sale
570 000 € 2 590 € / sq.m.
  • Area: 220 sq.m.
  • Plot Area: 832 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 2
For Sale
3 500 000 € 4 330 € / sq.m.
  • Area: 809 sq.m.
  • Plot Area: 1661 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 8
For Sale
3 500 000 € 9 210 € / sq.m.
  • Area: 380 sq.m.
  • Plot Area: 1650 sq.m.
  • Bedrooms: 7
  • Bathrooms: 5
For Sale
3 000 000 € 8 880 € / sq.m.
  • Area: 338 sq.m.
  • Plot Area: 697 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 4
For Sale
3 500 000 € 7 610 € / sq.m.
  • Area: 460 sq.m.
  • Plot Area: 2175 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 3
For Sale
2 950 000 € 3 040 € / sq.m.
  • Area: 971 sq.m.
  • Plot Area: 1834 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5
For Sale
2 450 000 € 4 410 € / sq.m.
  • Area: 555 sq.m.
  • Plot Area: 1409 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 4
For Sale
1 400 000 € 3 410 € / sq.m.
  • Area: 410 sq.m.
  • Plot Area: 1449 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 4
For Sale
2 450 000 € 4 950 € / sq.m.

Fabulous villa, Sant Feliu de Guixols, Catalunya, Spain

Sant Feliu de Guixols, Catalunya, Spain Details
  • Area: 495 sq.m.
  • Plot Area: 1210 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 6