Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
1 750 000 € 3 230 € / sq.m.
  • Area: 541 sq.m.
  • Plot Area: 21352 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 3
For Sale
5 200 000 € 2 600 € / sq.m.
  • Area: 2000 sq.m.
  • Plot Area: 15000 sq.m.
  • Bedrooms: 23
  • Bathrooms: 23
For Sale
2 990 000 € 2 490 € / sq.m.
  • Area: 1200 sq.m.
  • Plot Area: 5000 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5
For Sale
950 000 € 3 150 € / sq.m.
  • Area: 302 sq.m.
  • Plot Area: 10222 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
1 650 000 € 5 730 € / sq.m.
  • Area: 288 sq.m.
  • Plot Area: 1919 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
5 500 000 € 5 770 € / sq.m.
  • Area: 954 sq.m.
  • Plot Area: 69000 sq.m.
  • Bedrooms: 7
  • Bathrooms: 5
For Sale
1 280 000 € 3 840 € / sq.m.
  • Area: 333 sq.m.
  • Plot Area: 4972 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 2
For Sale
1 690 000 € 7 480 € / sq.m.
  • Area: 226 sq.m.
  • Plot Area: 1600 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 3
For Sale
2 500 000 € 6 310 € / sq.m.
  • Area: 396 sq.m.
  • Plot Area: 1500 sq.m.
  • Bedrooms: 7
  • Bathrooms: 7
For Sale
5 300 000 € 10 020 € / sq.m.
  • Area: 529 sq.m.
  • Plot Area: 1579 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 5
For Sale
1 275 000 € 5 120 € / sq.m.
  • Area: 249 sq.m.
  • Plot Area: 1933 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 4
For Sale
2 300 000 € 3 440 € / sq.m.
  • Area: 668 sq.m.
  • Plot Area: 2000 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 7
For Sale
1 500 000 € 8 330 € / sq.m.
  • Area: 180 sq.m.
  • Plot Area: 120 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
1 850 000 € 3 080 € / sq.m.
  • Area: 600 sq.m.
  • Plot Area: 1100 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5
For Sale
1 650 000 € 3 680 € / sq.m.
  • Area: 448 sq.m.
  • Plot Area: 594 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 5
For Sale
3 500 000 € 8 500 € / sq.m.
  • Area: 412 sq.m.
  • Plot Area: 1114 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 6
For Sale
3 200 000 € 3 340 € / sq.m.
  • Area: 957 sq.m.
  • Plot Area: 1484 sq.m.
  • Bedrooms: 7
  • Bathrooms: 6