Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
550 000 € 880 € / sq.m.
  • Area: 624 sq.m.
  • Plot Area: 411 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
3 893 700 € 4 110 € / sq.m.
  • Area: 948 sq.m.
  • Plot Area: 1903 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
9 203 200 € 9 190 € / sq.m.
  • Area: 1001 sq.m.
  • Plot Area: 4524 sq.m.
  • Bedrooms: 8
For Sale
675 200 € 2 810 € / sq.m.
  • Area: 240 sq.m.
  • Plot Area: 80000 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
55 000 € 730 € / sq.m.
  • Area: 75 sq.m.
  • Storey: 4
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
For Sale
95 000 € 1 080 € / sq.m.
  • Area: 88 sq.m.
  • Storey: 4
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
For Sale
266 000 € 2 490 € / sq.m.
  • Area: 107 sq.m.
  • Storey: 4
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
320 000 € 3 050 € / sq.m.
  • Area: 105 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 4
For Sale
399 000 € 2 000 € / sq.m.
  • Area: 200 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 4
For Sale
130 000 € 1 490 € / sq.m.
  • Area: 87 sq.m.
  • Storey: 1
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
For Sale
85 000 € 1 060 € / sq.m.
  • Area: 80 sq.m.
  • Storey: 2
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 1
For Sale
154 900 € 1 080 € / sq.m.

Bungalow, Alicante, Comunitat Valenciana, Spain

Alicante, Comunitat Valenciana, Spain Details
  • Area: 144 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 3
For Sale
139 900 € 1 120 € / sq.m.

Bungalow, Alicante, Comunitat Valenciana, Spain

Alicante, Comunitat Valenciana, Spain Details
  • Area: 125 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 3
For Sale
2 800 000 € 4 440 € / sq.m.
  • Area: 630 sq.m.
  • Plot Area: 1100 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 6
For Sale
8 900 000 € 5 790 € / sq.m.
  • Area: 1538 sq.m.
  • Plot Area: 4484 sq.m.
  • Bedrooms: 9
  • Bathrooms: 10
For Sale
1 470 000 € 4 400 € / sq.m.
  • Area: 334 sq.m.
  • Plot Area: 800 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
1 350 000 € 5 870 € / sq.m.
  • Area: 230 sq.m.
  • Plot Area: 500 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
1 800 000 € 6 000 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 900 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5
For Sale
14 000 000 € 7 570 € / sq.m.
  • Area: 1850 sq.m.
  • Plot Area: 5750 sq.m.
  • Bedrooms: 8
  • Bathrooms: 6