Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
163 800 € 2 000 € / sq.m.
  • Area: 82 sq.m.
  • Plot Area: 17 sq.m.
  • Bedrooms: 2
For Sale
188 700 € 1 970 € / sq.m.
  • Area: 96 sq.m.
  • Plot Area: 23 sq.m.
  • Bedrooms: 2
For Sale
165 500 € 2 210 € / sq.m.
  • Area: 75 sq.m.
  • Plot Area: 9 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
2 477 800 € 6 190 € / sq.m.
  • Area: 400 sq.m.
  • Plot Area: 1665 sq.m.
  • Bedrooms: 6
For Sale
272 200 € 2 720 € / sq.m.
  • Area: 100 sq.m.
  • Plot Area: 17 sq.m.
  • Bedrooms: 2
For Sale
189 300 € 1 840 € / sq.m.
  • Area: 103 sq.m.
  • Plot Area: 15 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
130 200 € 2 030 € / sq.m.
  • Area: 64 sq.m.
  • Plot Area: 12 sq.m.
  • Bedrooms: 2
For Sale
159 600 € 2 000 € / sq.m.
  • Area: 80 sq.m.
  • Plot Area: 3 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
200 000 € 2 410 € / sq.m.
  • Area: 83 sq.m.
  • Plot Area: 12 sq.m.
  • Bedrooms: 2
For Sale
164 500 € 1 980 € / sq.m.
  • Area: 83 sq.m.
  • Plot Area: 20 sq.m.
  • Bedrooms: 2
For Sale
118 300 € 1 560 € / sq.m.
  • Area: 76 sq.m.
  • Plot Area: 15 sq.m.
  • Bedrooms: 2