Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
1 590 000 € 13 360 € / sq.m.
  • Area: 119 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
1 990 000 € 6 570 € / sq.m.
  • Area: 303 sq.m.
  • Plot Area: 10000 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 3
For Sale
870 000 € 3 050 € / sq.m.
  • Area: 285 sq.m.
  • Plot Area: 140 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 4
For Sale
1 375 000 € 1 590 € / sq.m.
  • Area: 865 sq.m.
  • Plot Area: 769 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5
For Sale
490 000 € 2 070 € / sq.m.
  • Area: 237 sq.m.
  • Plot Area: 100 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 2
For Sale
1 595 000 € 2 860 € / sq.m.
  • Area: 557 sq.m.
  • Plot Area: 1257 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 6
For Sale
645 000 € 3 180 € / sq.m.
  • Area: 203 sq.m.
  • Plot Area: 620 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 2
For Sale
2 600 000 € 2 950 € / sq.m.
  • Area: 882 sq.m.
  • Plot Area: 12500 sq.m.
  • Bedrooms: 7
  • Bathrooms: 5
For Sale
1 450 000 € 3 180 € / sq.m.
  • Area: 456 sq.m.
  • Plot Area: 1780 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
2 200 000 € 2 700 € / sq.m.
  • Area: 816 sq.m.
  • Plot Area: 30000 sq.m.
  • Bedrooms: 7
  • Bathrooms: 5
For Sale
2 900 000 € 4 200 € / sq.m.
  • Area: 690 sq.m.
  • Plot Area: 2431 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 5
For Sale
3 400 000 € 2 270 € / sq.m.
  • Area: 1500 sq.m.
  • Plot Area: 1500000 sq.m.
  • Bedrooms: 11
  • Bathrooms: 10
For Sale
2 200 000 € 4 000 € / sq.m.
  • Area: 550 sq.m.
  • Plot Area: 13000 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 8
For Sale
825 000 € 3 020 € / sq.m.
  • Area: 273 sq.m.
  • Plot Area: 1200 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
2 575 000 € 2 240 € / sq.m.
  • Area: 1150 sq.m.
  • Plot Area: 1470 sq.m.
  • Bedrooms: 7
  • Bathrooms: 9
For Sale
990 000 € 2 480 € / sq.m.
  • Area: 399 sq.m.
  • Plot Area: 293 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 4
For Sale
1 490 000 € 4 420 € / sq.m.
  • Area: 337 sq.m.
  • Plot Area: 1421 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
550 000 € 1 710 € / sq.m.
  • Area: 321 sq.m.
  • Plot Area: 315 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
1 250 000 € 1 440 € / sq.m.
  • Area: 868 sq.m.
  • Plot Area: 16000 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5