Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
10 247 000 ₽ 113 900 ₽ / sq.m.
  • Area: 90 sq.m.
  • Storey: 1
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
For Sale
29 091 000 ₽ 338 300 ₽ / sq.m.
  • Area: 86 sq.m.
  • Storey: 13
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
For Sale
20 407 000 ₽ 170 100 ₽ / sq.m.
  • Area: 120 sq.m.
  • Storey: 1
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2