Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
995 000 € 2 370 € / sq.m.

Other Alicante, Comunitat Valenciana, Spain

Alicante, Comunitat Valenciana, Spain Details
  • Area: 420 sq.m.
  • Plot Area: 42000 sq.m.
For Sale
152 800 € 960 € / sq.m.
  • Area: 160 sq.m.
  • Plot Area: 10000 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
627 800 € 3 140 € / sq.m.
  • Area: 200 sq.m.
  • Plot Area: 108000 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
310 900 € 1 940 € / sq.m.
  • Area: 160 sq.m.
  • Plot Area: 16000 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
207 300 € 1 480 € / sq.m.
  • Area: 140 sq.m.
  • Plot Area: 40000 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
3 109 300 € 5 320 € / sq.m.

Gorgeous villa, Alicante, Comunitat Valenciana, Spain

Alicante, Comunitat Valenciana, Spain Details
  • Area: 585 sq.m.
  • Plot Area: 152800 sq.m.
  • Bedrooms: 4