Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
460 000 € 2 300 € / sq.m.
  • Area: 200 sq.m.
  • Plot Area: 1600 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
440 000 € 1 570 € / sq.m.
  • Area: 280 sq.m.
  • Plot Area: 300 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
440 000 € 2 000 € / sq.m.
  • Area: 220 sq.m.
  • Plot Area: 150 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
395 000 € 3 430 € / sq.m.
  • Area: 115 sq.m.
  • Plot Area: 100 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
199 000 € 3 060 € / sq.m.
  • Area: 65 sq.m.
  • Storey: 3
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
For Sale
315 000 € 3 660 € / sq.m.
  • Area: 86 sq.m.
  • Storey: 4
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
132 000 € 1 430 € / sq.m.
  • Area: 92 sq.m.
  • Storey: 2
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
119 000 € 1 780 € / sq.m.
  • Area: 67 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 3