Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
3 252 300 € 6 110 € / sq.m.
  • Area: 532 sq.m.
  • Plot Area: 364 sq.m.
  • Bedrooms: 8
For Sale
3 461 700 € 5 970 € / sq.m.
  • Area: 580 sq.m.
  • Plot Area: 1360 sq.m.
  • Bedrooms: 6
For Sale
2 885 700 € 7 880 € / sq.m.
  • Area: 366 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
721 400 € 2 400 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
29 100 € 50 € / sq.m.
  • Area: 600 sq.m.
  • Plot Area: 40000 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 274 100 € 5 100 € / sq.m.
  • Area: 250 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
407 300 € 5 660 € / sq.m.
  • Area: 72 sq.m.
  • Plot Area: 3800 sq.m.
  • Bedrooms: 1
For Sale
872 700 € 3 970 € / sq.m.
  • Area: 220 sq.m.
  • Plot Area: 1300 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
756 300 € 3 690 € / sq.m.
  • Area: 205 sq.m.
  • Plot Area: 1150 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 861 800 € 5 640 € / sq.m.
  • Area: 330 sq.m.
  • Plot Area: 1800 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
785 400 € 4 360 € / sq.m.
  • Area: 180 sq.m.
  • Plot Area: 380 sq.m.
  • Bedrooms: 2
For Sale
756 300 € 3 780 € / sq.m.
  • Area: 200 sq.m.
  • Plot Area: 500 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
1 861 800 € 4 450 € / sq.m.
  • Area: 418 sq.m.
  • Plot Area: 900 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
638 800 € 3 710 € / sq.m.
  • Area: 172 sq.m.
  • Plot Area: 220 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
1 687 200 € 5 620 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 1100 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 047 200 € 2 620 € / sq.m.
  • Area: 400 sq.m.
  • Plot Area: 3850 sq.m.
  • Bedrooms: 5