Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
577 000 € 6 340 € / sq.m.
  • Area: 91 sq.m.
  • Storey: 3
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
700 000 € 5 380 € / sq.m.
  • Area: 130 sq.m.
  • Storey: 7
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
76 500 € 700 € / sq.m.
  • Area: 110 sq.m.
  • Storey: 5
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
199 000 € 2 140 € / sq.m.
  • Area: 93 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 4
For Sale
169 000 € 2 560 € / sq.m.
  • Area: 66 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 3
For Sale
667 900 € 2 090 € / sq.m.
  • Area: 320 sq.m.
  • Storey: 9
  • Storeys count: 9
  • Bedrooms: 4
For Sale
488 700 € 2 760 € / sq.m.
  • Area: 177 sq.m.
  • Plot Area: 3 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 2
For Sale
1 722 100 € 7 180 € / sq.m.
  • Area: 240 sq.m.
  • Plot Area: 78 sq.m.
  • Storey: 3
  • Bedrooms: 4
For Sale
610 900 € 3 390 € / sq.m.
  • Area: 180 sq.m.
  • Plot Area: 64 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 2