Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
188 100 € 2 070 € / sq.m.
  • Area: 91 sq.m.
  • Plot Area: 15 sq.m.
  • Bedrooms: 2
For Sale
223 600 € 1 980 € / sq.m.
  • Area: 113 sq.m.
  • Plot Area: 17 sq.m.
  • Bedrooms: 2
For Sale
2 477 800 € 6 190 € / sq.m.
  • Area: 400 sq.m.
  • Plot Area: 1665 sq.m.
  • Bedrooms: 6
For Sale
272 200 € 2 720 € / sq.m.
  • Area: 100 sq.m.
  • Plot Area: 17 sq.m.
  • Bedrooms: 2
For Sale
176 300 € 1 820 € / sq.m.
  • Area: 97 sq.m.
  • Plot Area: 15 sq.m.
  • Bedrooms: 2
For Sale
262 700 € 2 530 € / sq.m.
  • Area: 104 sq.m.
  • Plot Area: 18 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
223 600 € 2 210 € / sq.m.
  • Area: 101 sq.m.
  • Plot Area: 16 sq.m.
  • Bedrooms: 2
For Sale
898 100 € 4 180 € / sq.m.
  • Area: 215 sq.m.
  • Plot Area: 10 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
147 900 € 1 280 € / sq.m.
  • Area: 116 sq.m.
  • Plot Area: 17 sq.m.
  • Bedrooms: 1
For Sale
140 800 € 1 810 € / sq.m.
  • Area: 78 sq.m.
  • Plot Area: 14 sq.m.
  • Bedrooms: 2
For Sale
176 300 € 1 520 € / sq.m.
  • Area: 116 sq.m.
  • Plot Area: 8 sq.m.
  • Bedrooms: 3