Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
559 000 € 3 110 € / sq.m.
  • Area: 180 sq.m.
  • Plot Area: 420 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
850 100 € 2 540 € / sq.m.
  • Area: 335 sq.m.
  • Plot Area: 700 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
803 500 € 2 300 € / sq.m.
  • Area: 350 sq.m.
  • Plot Area: 800 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
3 610 000 € 7 220 € / sq.m.
  • Area: 500 sq.m.
  • Plot Area: 1200 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
669 600 € 2 160 € / sq.m.
  • Area: 310 sq.m.
  • Plot Area: 400 sq.m.
  • Bedrooms: 3