Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
938 000 € 5 860 € / sq.m.
  • Area: 160 sq.m.
  • Plot Area: 100 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
4 660 600 € 5 680 € / sq.m.
  • Area: 820 sq.m.
  • Plot Area: 2743 sq.m.
  • Bedrooms: 7
For Sale
3 303 700 € 7 700 € / sq.m.
  • Area: 429 sq.m.
  • Plot Area: 1961 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
2 300 800 € 4 530 € / sq.m.
  • Area: 508 sq.m.
  • Plot Area: 1268 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
2 212 300 € 6 200 € / sq.m.
  • Area: 357 sq.m.
  • Plot Area: 705 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 592 900 € 5 170 € / sq.m.
  • Area: 308 sq.m.
  • Plot Area: 1913 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 828 800 € 7 590 € / sq.m.
  • Area: 241 sq.m.
  • Plot Area: 1026 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
2 949 800 € 4 690 € / sq.m.
  • Area: 629 sq.m.
  • Plot Area: 11000 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
947 500 € 2 850 € / sq.m.
  • Area: 333 sq.m.
  • Plot Area: 600 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
2 949 800 € 4 630 € / sq.m.
  • Area: 637 sq.m.
  • Plot Area: 2000 sq.m.
  • Bedrooms: 8
For Sale
8 141 300 € 7 550 € / sq.m.
  • Area: 1078 sq.m.
  • Plot Area: 3300 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
1 392 300 € 2 200 € / sq.m.
  • Area: 634 sq.m.
  • Plot Area: 2435 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
4 070 700 € 5 080 € / sq.m.
  • Area: 801 sq.m.
  • Plot Area: 4976 sq.m.
  • Bedrooms: 8
For Sale
3 067 700 € 5 730 € / sq.m.
  • Area: 535 sq.m.
  • Plot Area: 1035 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
1 592 900 € 5 590 € / sq.m.
  • Area: 285 sq.m.
  • Plot Area: 1160 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
6 489 500 € 8 510 € / sq.m.
  • Area: 763 sq.m.
  • Plot Area: 2105 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
1 355 700 € 2 950 € / sq.m.
  • Area: 459 sq.m.
  • Plot Area: 957 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 640 100 € 2 410 € / sq.m.
  • Area: 680 sq.m.
  • Plot Area: 1400 sq.m.
  • Bedrooms: 7
For Sale
3 421 700 € 7 940 € / sq.m.
  • Area: 431 sq.m.
  • Plot Area: 4504 sq.m.
  • Bedrooms: 10
For Sale
2 690 200 € 3 640 € / sq.m.
  • Area: 740 sq.m.
  • Plot Area: 4000 sq.m.
  • Bedrooms: 6