Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
3 444 300 € 4 150 € / sq.m.
  • Area: 830 sq.m.
  • Plot Area: 7000 sq.m.
  • Bedrooms: 7
For Sale
913 400 € 3 040 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 1100 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
2 269 000 € 8 470 € / sq.m.
  • Area: 268 sq.m.
  • Plot Area: 1265 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
925 100 € 4 200 € / sq.m.
  • Area: 220 sq.m.
  • Plot Area: 440 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
1 623 200 € 7 180 € / sq.m.
  • Area: 226 sq.m.
  • Plot Area: 4000 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
3 141 700 € 6 120 € / sq.m.
  • Area: 513 sq.m.
  • Plot Area: 1230 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
4 072 600 € 3 040 € / sq.m.
  • Area: 1338 sq.m.
  • Plot Area: 4337000 sq.m.
  • Bedrooms: 11
For Sale
3 432 600 € 7 630 € / sq.m.
  • Area: 450 sq.m.
  • Plot Area: 1623 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 350 000 € 3 380 € / sq.m.
  • Area: 400 sq.m.
  • Plot Area: 1513 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
6 000 800 € 10 280 € / sq.m.
  • Area: 584 sq.m.
  • Plot Area: 1297 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
220 100 € 1 770 € / sq.m.
  • Area: 124 sq.m.
  • Plot Area: 375 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 3
For Sale
343 500 € 3 430 € / sq.m.
  • Area: 100 sq.m.
  • Plot Area: 500 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3