Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
7 315 400 € 16 260 € / sq.m.
  • Area: 450 sq.m.
  • Plot Area: 3655 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
3 303 700 € 5 510 € / sq.m.
  • Area: 600 sq.m.
  • Plot Area: 1500 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 415 900 € 2 050 € / sq.m.
  • Area: 690 sq.m.
  • Plot Area: 1380 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
938 000 € 4 360 € / sq.m.
  • Area: 215 sq.m.
  • Plot Area: 2400 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
1 828 800 € 3 810 € / sq.m.
  • Area: 480 sq.m.
  • Plot Area: 2900 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
12 919 900 € 8 070 € / sq.m.
  • Area: 1600 sq.m.
  • Plot Area: 7500 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
1 177 000 €
  • Plot Area: 932 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
1 764 000 € 8 280 € / sq.m.
  • Area: 213 sq.m.
  • Plot Area: 1012 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
4 129 700 € 6 620 € / sq.m.
  • Area: 624 sq.m.
  • Plot Area: 2800 sq.m.
  • Bedrooms: 4