Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
370 000 € 4 110 € / sq.m.
  • Area: 90 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 4
For Sale
335 000 € 3 720 € / sq.m.
  • Area: 90 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 4
For Sale
403 000 € 4 030 € / sq.m.
  • Area: 100 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 3
For Sale
403 000 € 4 030 € / sq.m.
  • Area: 100 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 3
For Sale
403 000 € 4 240 € / sq.m.
  • Area: 95 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 3
For Sale
630 000 € 3 260 € / sq.m.
  • Area: 193 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 4
For Sale
4 800 000 € 6 610 € / sq.m.

Gorgeous flat, Santa Cruz de la Palma, Canary Islands, Spain

Santa Cruz de la Palma, Canary Islands, Spain Details
  • Area: 726 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 4
  • Rooms: 6
For Sale
870 000 € 2 900 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
  • Rooms: 5
For Sale
2 800 000 € 6 360 € / sq.m.
  • Area: 440 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
  • Rooms: 5