Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
91 702 000 ₽ 400 400 ₽ / sq.m.
  • Area: 229 sq.m.
  • Plot Area: 2045 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 5
For Sale
174 182 000 ₽ 348 400 ₽ / sq.m.
  • Area: 500 sq.m.
  • Plot Area: 2000 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
87 091 000 ₽ 229 200 ₽ / sq.m.
  • Area: 380 sq.m.
  • Plot Area: 1144 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
97 337 000 ₽ 278 100 ₽ / sq.m.
  • Area: 350 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
204 408 000 ₽ 511 000 ₽ / sq.m.
  • Area: 400 sq.m.
  • Plot Area: 2999 sq.m.
  • Bedrooms: 6
For Sale
130 842 000 ₽ 390 600 ₽ / sq.m.
  • Area: 335 sq.m.
  • Plot Area: 372 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 4
For Sale
220 289 000 ₽ 524 500 ₽ / sq.m.
  • Area: 420 sq.m.
  • Plot Area: 679 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
71 210 000 ₽ 354 300 ₽ / sq.m.
  • Area: 201 sq.m.
  • Plot Area: 125 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 3
For Sale
86 579 000 ₽ 169 800 ₽ / sq.m.
  • Area: 510 sq.m.
  • Plot Area: 810 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 4